Tom Tailor – co to za marka?

Tom Tailor franczyza to dobra droga dla tych, którzy myślą o otwarciu butiku odzieżowego. Tom Tailor to luksusowa i renomowana firma, która ma już zbudowaną świadomość marki i lojalnych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów TT.

Firma Tom Tailor została założona przez Uwe’a Schroedera i Hansa-Henricha Pünjera w 1962 roku. Od początku miała to być z założenia luksusowa marka odzieżowa. Główna siedziba marki mieści się w Hamburgu, w Niemczech.

Przewagą marki jest to, że Tom Tailor koncentruje się na wysokiej klasy odzieży, obuwiu i innych akcesoriach. Nie godzi się na półśrodki. Dzięki temu osiągnął sukces i zdobył lojalnych klientów, którzy ręczą za jakość każdej kolejnej kolekcji. Tom Tailor sprzedaje swoje produkty głównie w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Austrii i krajach Beneluksu. Ale w ramach franczyzy dociera na inne kontynenty i do innych krajów. Agencja GPoland umożliwia także biznesmenom z Polski sprzedaż wysokiej jakości odzieży z oryginalną metką Tom Tailor.

Tom Tailor to firma odzieżowa oferująca wysokiej klasy ubrania dla kobiet i mężczyzn, a także dla dzieci. Skupia się więc na każdym kliencie, w pełni odpowiadając na jego potrzeby i oczekiwania. A także idealnie trafiając w jego gust. Odzież firmy wykonana jest w 100% z czystej bawełny uprawianej przy użyciu nawozów organicznych. Stanowi to swoiste świadectwo zaangażowania w jakość i obsługę klienta na najwyższym poziomie. I to również przekłada się na sukces marki TT.

Wszystkie produkty tej firmy spełniają wszystkie wymagania stawiane produktom wysokiej jakości, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska i produkowane w sposób etyczny. Firma jest w pełni odpowiedzialna za konserwację, naprawę, przeróbki, a nawet modyfikacje ubrań w celu dostosowania ich do potrzeb klientów.

Pracownicy firmy dokonują pomiarów, pomagają w wyborze tkanin i umawiają się na przymiarki, aby sprawdzić, czy konieczne są dalsze przeróbki. Ceny odzieży z metką Tom Tailor są rozsądne i konkurencyjne, a do tego całkiem przystępne w porównaniu z innymi markami z wyższej półki i są uzasadnione jakością produktów.